» » Как правильно выбрать детскую одежду?

Как правильно выбрать детскую одежду?

Как правильно выбрать детскую одежду?

Діти ростуть дуже швидко, тому батьки намагаються купувати одяг і взуття "на виріст". Але щоб дитина виглядала красиво і акуратно, необхідно знати кілька нюансів при виборі дитячого одягу.

Діти день у день активно пізнають світ, тому одяг повинен бути, в першу чергу, зручним та міцним. Щоб малюк міг вільно рухатися, лазити, бігати і т.д.

Одяг для малюків повинна бути якісною. Віддайте перевагу натуральним матеріалам. У перші роки життя шкіра дитини повинна адаптуватися в зовнішніх чинників.

Купуйте одяг без будь-яких дрібних деталей, щоб дитина не могла ними себе травмувати. Обов'язково перевіряйте гудзики, наскільки вони міцно пришиті. Найоптимальнішим варіантом стануть речі на кнопках. І малюк не поранитися, і вам зручно. Якщо на одязі присутні дрібні деталі, змійки і т.д. обов'язково перевірте їх на міцність! Щоб дитина ненароком не відірвав і не проковтнула якусь бирочку.

Особливу увагу приділіть якості матеріалів, всі тканини повинні бути натуральними. Одяг не повинна електризуватися і колоти дитину. Найоптимальнішими тканинами є льон і бавовна. Всі тканини повинні бути дихаючими, щоб малюк менше потів, тоді і подразнень на шкірі не буде. Особливу увагу приділіть вибору дитячої білизни, колготок і шкарпеток. Це те, що малюк буде носити найчастіше. Якісна білизна для дітей можна подивитися тут http://gerbi.com.ua/.

Після покупки одягу, обов'язково виперіть її дитячим порошком, перед тим як одягнете на дитину.

Ще один важливий фактор - одяг має бути комфортним. Цим правилом варто керуватися при виборі і одягу, і взуття. Одяг не повинна сковувати дитину, він повинен вільно рухатися. Взуття не повинна натирати.

Перед тим як одягнути на дитину нову річ, обов'язково зріжте все бирки і ярлики, які можуть доставляти дискомфорт дитині.

Вирушаючи на прогулянки з малюком в колясці, приділіть увагу спині одягу. На спині не повинно бути швів, адже це буде тиснути на хребет.

Вибираючи зимовий комбінезон для малюка, переконайтеся що він вільно одягається поверх іншого одягу.

Вибирайте одяг з капюшоном і коміром, в разі холоду і вітру вони захистять вашу дитину. Найкраще якщо вони будуть відстібатися, щоб в погожу днинку їх можна було зняти.

І ще, одяг повинен бути красивою і подобається дитині і вам. Адже кожному з батьків хочеться, щоб його малюк був найкрасивішим і модним. Вибирайте яскраву, кольорову одяг і взуття. Намагайтеся вибирати щось сучасне і модне. Тоді і ви і ваш малюк будете почувати себе прекрасно.
3-03-2016, 19:21
Автор: admin
Просмотров: 69
Рейтинг:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.