» » Як вибрати автокрiсло

Як вибрати автокрiсло

Як вибрати автокрiсло Автокрiсло - це невiд'ємний елемент безпеки, якщо ви перевозите в автомобiлi дитину. Виходячи з цього, при виборi автокрiсла потрiбно пред'являти до нього високi вимоги. Перше автокрiсло було створено в 60-х роках минулого столiття, а багато iдей була запозичена з технологiй NASA для космонавтiв.

Автокрiсло - це гарант безпеки дитини в дорозi. Придбати можна, пройшовши за цим посиланням. На сайтi ви зможете вибрати найбiльш оптимальну модель. Всi крiсла супроводжуються докладним описом, а також фотографiєю. Всi моделi зручно розподiленi за вагою, таким чином, ви зможете за лiченi хвилини знайти потрiбне крiсло. Цiни на дитячi автокрiсла вас приємно здивують. Для того, щоб малюк не травмувався, розробленi спецiальнi вимоги до крiсел i їх використання. Зазвичай автокрiсла роздiляють на 5 категорiй, залежно вiд ваги дитини. Автокрiсла крiпляться в салонi за допомогою ременя безпеки, якої системи Isofix. Останнiм часом з'явилися моделi зi спецiальними iндикаторами, якi говорять про те, правильно ви закрiпили крiсло. Найбiльш популярними марками автокрiсел для дiтей вважаються Chicco, Romer, Nania, OkBaby та iншi. Цi австокресла випускаються європейськими виробниками. При покупцi вам варто переконатися, що таке крiсло має спецiальне маркування, що пiдтверджує вiдповiднiсть європейським стандартам. Ще варто звернути увагу на те, наскiльки легко крiсло встановлюється в автомобiлi, чи зручно його переносити з авто в будинок. Але найважливiше, про що потрiбно подумати, чи зручно вашiй дитинi в цьому крiслi. У деяких моделей можливо регулювати нахил спинки, це додатковий плюс. Не забувайте про безпеку ваших дiтей i придбайте тiльки якiснi товари.
5-03-2016, 09:18
Автор: admin
Просмотров: 18
Рейтинг:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.