» » Чому не люблять котiв?

Чому не люблять котiв?

Кiшки - милi пухнастi створiння, якi, здавалося б, нiкого не залишать байдужими. Однак, є люди, якi не люблять кiшок i навiть бояться їх.

Чому не люблять котiв?

Отже, чим же можуть дратувати кiшки?

По-перше, своїми звичками мiтити кути, точити кiгтi об м'якi меблi i гортанним криком пiд час шлюбного перiоду. По-друге, повсюдним розкиданням вовни. Деяких дратує те, що за кiшками необхiдно регулярно прибирати їх туалет. А ще кiшка не охороняє житло як собака, не подає лапу i не приносить палицю.

Деякi люди вiдчувають буквально панiчний страх перед кiшками.
Всiм вiдома прикмета про чорного кота, який переходить дорогу людинi. Часом здається, нiби кiшки роблять це навмисно, щоб «насолити» людинi.
Однак, ця прикмета не має пiд собою наукового обгрунтування i дiє завдяки самонавiювання.

Кiшки мають здатнiсть мстити людям, якi зробили їм боляче або якимось чином «завинили» перед ними. Це може бути i «купка» в черевику, або подряпанi руки. Не терплять кiшки i зради - адже ми вiдповiдаємо за тих, кого приручили.

Вiдомi випадки, коли людина, який убив кiшку, незабаром i сам потрапляв в дуже неприємнi ситуацiї. Недарма в Давньому Єгиптi за смерть кiшки випливало покарання у виглядi смертної кари.

Чому не люблять котiв?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ?

Парапсихологи стверджують, що кiшки контактують з потойбiчним свiтом. Нiбито вони можуть вiдчувати тонкi матерiї - демонiв i будинкових. Саме тому противники кiшок стверджують, що в кiшках є щось диявольське. З цiєї причини в Середнi столiття постраждало чимало представникiв котячих - на них полювали, з замуровували i приносили в жертву. Пiд «пiдозра» могла потрапити буквально будь-яка кiшка, не обов'язково чорного кольору.

А мiж тим, кiшка є прекрасним iндикатором емоцiйного стану вашого житла. Крiм того, кiшка може позбавити вiд болю або полiпшити ваш настрiй, просто потеревшiсь про вашi ноги.
Не дивуйтеся, якщо ваш вихованець ховається в присутностi певної людини - можливо, ця людина має не самi добрi думки у своїй головi. Тварина не обдуриш.
Є думка, що якщо вам пiдкинули кошеня, або кiшка прийшла до вас в будинок сама, то виганяти i вiддавати її не можна. Не можна i знущатися над кiшками, втiм, як i над будь-якими живими iстотами. Безумовно, нiхто не скасовує виховних заходiв впливу, але без калiцтв i побиття.

Якщо ви не любите кiшок - нiхто не змусить вас це зробити. Але найкраще рiшення - це дотримуватися нейтралiтету у вiдносинах з ними, не ображаючи їх нi словом, нi дiлом. Зрештою, це така ж жива iстота, як i ми самi.

Чому не люблять котiв?
28-02-2016, 10:26
Автор: admin
Просмотров: 46
Рейтинг:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.