» » Трендовi кольори в iнтер'єрi

Трендовi кольори в iнтер'єрi

Щорiчно iнститут кольору Pantone iнформує нас про своє бачення самих останнiх трендових кольорiв. Природно, що пiсля цього дизайнери з областi моди i iнтер'єру прагнуть представити на наш суд якомога бiльше актуальних варiантiв за участю озвучених вiдтiнкiв.
Отже, сьогоднi ми представляємо вам ТОП-10 найцiкавiших колiрних рiшень. Бути може, один з них зможе змiнити саме ваш будинок?
Звернiть увагу на те, як смачно звучать назви цих квiтiв. Це не просто коричневий або жовтий - це неодмiнно французький кавовий або медове золото. Ну як тут встояти?

Трендовi кольори в iнтер'єрi

Зелений ультрамарин. Гарний синьо-зелений колiр, який не тiльки заспокоїть вас пiсля насиченого дня, але i перенесе на середземноморське узбережжя. Чому б не замiнити цим кольором звичний синiй?

Трендовi кольори в iнтер'єрi

Французький кавовий. Дуже гарний м'який, оксамитовий колiр. Дивлячись на нього, мимоволi починаєш вiдчувати аромат кави i гiркого шоколаду.

Трендовi кольори в iнтер'єрi

Медове золото. Якi асоцiацiї викликає у вас цей колiр? Осiннє листя, бурштиновий мед, а може бути бджоли, що збирають цей самий мед? У будь-якому випадку - цей колiр вельми вдалий i вiдмiнно поєднується з французьким кавовим i танжерiновим танго.

Трендовi кольори в iнтер'єрi

Рожеве фламбе. «Дiвчачий» колiр, що нагадує пастельний рожевий, але з нотками жiночностi i пристрастi. Може бути як домiнуючим кольором, так i допомiжним.

Трендовi кольори в iнтер'єрi

Танжерiновое танго. Дуже актуальне i трендовий колiр. Може бути використаний i в кольорi шпалер, i в текстилi, i в посудi, i навiть меблiв. Легко пiднiме вам настрiй, не дратуючи очей.

Трендовi кольори в iнтер'єрi

Яскравий Шартрез. Шартрез - це французький лiкер, чий неординарний жовтувато-зелений вiдтiнок зможе освiжити будь нудний iнтер'єр.

Трендовi кольори в iнтер'єрi

Олiмпiйський синiй. Любiть iнтер'єр у морському стилi? Тодi цей колiр для вас! Дуже спокiйний, заспокiйливий колiр, вiд якого так i вiє прохолодою.

Трендовi кольори в iнтер'єрi

Титаниум. Нi-нi, це не нудний сiрий колiр. Це якiсно новий нейтральний колiр, який поєднується абсолютно з будь-яким iншим кольором.

Трендовi кольори в iнтер'єрi

Рапсодiя. Дивлячись на цей колiр, вiдчувається аромат лаванди. Ще б пак, адже цей свiтло-бузковий колiр не тiльки змусить забути про негаразди, але i налаштує на творчий лад. Як можна краще пiдiйде для створення розслаблюючiй i спокiйної атмосфери.

Трендовi кольори в iнтер'єрi

Димчастий рожевий. У природi цей колiр можна побачити лише на заходi сонця. Так чому б не поселити його в своїй спальнi i милуватися щодня?
28-02-2016, 10:02
Автор: admin
Просмотров: 24
Рейтинг:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.