» » Лесною нiмфою прокидаючись ...

Лесною нiмфою прокидаючись ...

Лесною нiмфою прокидаючись ... Кому ж не хочеться вранцi випурхнути з-пiд ковдри легкої пташкою, з насолодою вдихаючи вранiшню свiжiсть? Але ти не подружка Тарзана або мисливця за тропiчними метеликами, а тому прокидаєшся в мiкроклiматi сучасної квартири, де рослини для спальнi майже не передбаченi. Що там у тебе: iонiзатор, зволожувач, кондицiонер? Повiтря з обривкiв молекул плюс електромагнiтне випромiнювання ...

Сумно, але в атмосферi квартири всяких гидот вистачає, а лiдирує трiйця: формальдегiд, трихлоретилен i бензол, якими нас щедро постачають сучаснi покриття, меблi та електроприлади. До них Плюсуй зграю мiкроорганiзмiв, що норовлять вiдкусити шматочок нашого здоров'я, i ??сухе повiтря, вiдверто дратiвливий органiзм.

А хочеш i правда прокидатися лiсової нiмфою? Тепер вийде, ситуацiя приємно змiнилася - перший природний кондицiонер з рослин отримав золоту медаль. І ми тепер знаємо, якi кiмнатнi квiти для спальнi потрiбно купити, щоб не прокидатися з важкою головою, тому, що цi милi рослини за нiч зжерли весь кисень, як попереджала забобонна сусiдка.

Нехай вони краще кисень вночi видiляють, а ще очищають повiтря вiд кiмнатних токсинiв i вуличних вихлопних газiв, що летять через кватирку. А заодно нехай рослини для спальнi повiтря зволожують, вбивають мiкробiв, злегка пахнуть i створюють гарний настрiй красивою зеленню i квiтами. Смiливо став пташки проти кожного пункту - все це можливо!

Тепер давай виберемо правильнi кiмнатнi квiти для спальнi, щоб вранцi насолоджуватися свiжiстю, а не розмахувати прапором на мiтингах Грiнпiсу. А потiм гордо повiсимо собi медаль за порятунок повiтря власної квартири i особистої рожевощокий. Знайомся:


Кращi рослини-очищувачi повiтря вiд токсинiвДрацена - ефектна тропiчна «дракониху», нищiвна лiдируючої трiйки шкiдливих домiшок.

Мирт - легендарна рослина, гiлочку якого древнi греки брала в дорогу для бадьоростi, зволожує повiтря, пiдвищує iмунiтет.

Монстера - дивовижна красуня з великими рiзьбленими листям, яка ще й зволожує повiтря i додає до очисних якостям бонус - плоди з запахом i смаком ананаса.

Пеларгонiя - усiм вiдома старовинна герань. А скiльки найкрасивiших рiзновидiв! Це вiдмiннi кiмнатнi квiти для спальнi, вони вбивають стафiлококи i стрептококи, видiляють речовини, що заспокоюють нашу нервову систему, знiмають стрес i проганяють безсоння.

Розмарин - «морська роса», плюс ще й чудовi фiтонциднi i зволожуючi властивостi.

Спатифiллум - «жiноче щастя». Розкiшне буйство листя цього красеня не тiльки очищає, але i активно зволожує пересушене повiтря. Це прекрасний ловець вуличних забруднень.

Фiкус - неперевершений джерело фiтонцидiв, улюбленець наших бабусь, рятiвна знахiдка для сiмей з курцями, плюс чудовий зволожувач повiтря i мiкробний кiлер.

Хлорофiтум - чубатий красень, що не залишає шансiв бактерiям, для їх знищення йому достатньо доби. Якщо землю в його горщику посипати активованим вугiллям, бактерициднi властивостi цього прекрасного рослини для спальнi посиляться.

Хрiзалiдокарпус - витончена квiтуча пальма.

Циссус - витривала лiана, «поїдає» ще й летючi органiчнi сполуки.

Шеффлера - невибаглива родичка женьшеню.

Вибирай собi помiчникiв-очищувачiв за смаком i розмiрами спальнi. До них дуже добре б додати сансевьеру, алое i каланхое - вони вночi видiляють цiнний кисень, а не з'їдають, як iншi. Прекрасними властивостями володiє нефролепис, дуже цiннi як очисники плющ, рапiс, сингониум, сциндапсус i знайома всiм традесканцiя, це просто чудовi кiмнатнi квiти для спальнi, а калла i циперус добре зволожують повiтря. І ще: щоб з вiдкритою землi в горщиках в повiтря не потрапляли патогеннi мiкроби, її краще засипати рiчковий галькою або керамзитом.

А тепер найцiкавiше - цi природнi природнi фiльтри очищають, зволожують i насичують киснем повiтря набагато ефективнiше, нiж спецiальнi прилади, пам'ятаєш про золоту медаль? Вони дiйсно наближають склад i насиченiсть повiтря iонами до лiсових або гiрським стандартам. А ось захочеш ти спати, як лiсова нiмфа або будеш ранiше встромляти вилку в мережу - вибирати тобi.


Тетяна Котлинський, спецiально для www.womansterritory.ru
2-03-2016, 17:40
Автор: admin
Просмотров: 63
Рейтинг:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.