» » Жiнка в чоловiчому колективi: чи можливо це?

Жiнка в чоловiчому колективi: чи можливо це?

Існує думка, що жiночiй статi в чоловiчому колективi працюється легко i приємно. Однак, тут, як i скрiзь, багато пiдводних каменiв. Тому однозначно сказати, що працювати серед чоловiкiв просто - можна.

Жiнка в чоловiчому колективi: чи можливо це?

Деякi дiвчата вважають, що працювати в чоловiчому колективi одне задоволення. Вони чекають вiд чоловiкiв уваги, купи комплiментiв i допомоги в роботi. А мiж тим, чоловiк може не тiльки не стати помiчником, а й навпаки, виявиться суперником. І навiть не згадає про те, що ви - особа жiночої статi.

Починаючи роботу в чоловiчому колективi, необхiдно задатися метою органiчно вписатися в чоловiчий колектив. Крiм того,

Працюючи серед чоловiкiв, треба постаратися i вписатися дуже органiчно в їх чоловiчий колектив. Треба пам'ятати, що на роботi ми, перш за все, спiвробiтники. І протягом усього робочого дня ця думка не повинна вас покидати. По можливостi намагайтеся розбиратися в роботi самостiйно, хоча i запитати поради у колеги-чоловiки не забороняється. Якщо хочете домогтися поваги i довiри - дiйте по-чоловiчому, враховуючи їх модель поведiнки.
Врахуйте, що чоловiки не люблять затягувати вирiшення питань, виходить, i вам слiд надходити також. Не бiйтеся помилитися - чоловiки легко прощають їх, тим бiльше жiнкам.

Але не варто кидатися в крайностi - не забувайте про те, що ви жiнка. Застосовуйте свої жiночi "штучки" помiрно, iнодi це може допомогти вашiй роботi. В крайньому випадку, можна навiть заплакати - чоловiки не виносять жiночих слiз i обов'язково прийдуть на допомогу. Однак, заграватися теж не варто - у всьому важлива мiра.

Начальство похвалило вас або видало премiю? Не поспiшайте стрибати вiд радостi - досить стриманою посмiшки. Не забувайте, що чоловiки сприйняли б таку новину саме так.

Жiнка в чоловiчому колективi: чи можливо це?

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: ?

Нiколи не скаржтеся своїм спiвробiтникам на свого хлопця або чоловiка. Вiн такий же чоловiк, як i вони, а значить, i «хворiти» вони будуть за нього, а не за вас. А виливу душi можуть їм абсолютно не сподобатися. В крайньому випадку, можна порадитися - що подарувати татовi або чоловiку (брату), або де купити, наприклад, хороший вiдеореєстратор, але не бiльше.

Проявляйте обачнiсть при виборi тем для розмови - навряд чи тема колготок i нижньої бiлизни зможе порадувати ваших спiвробiтникiв. Спiлкуйтеся на теми, якi можуть бути цiкавi всiм.

Не будьте матусею для колег. Інстинкт, звичайно, може пiдказувати зворотне, але на роботi ви повиннi бути колегою-жiнкою, залишаючи турботу для чоловiка i дiтей. Зрештою, у них є свої матерi та дружини, якi можуть про них потурбуватися.
Не допускайте жартiв еротичного характеру. Краще припиняти їх на коренi, поки вони не зайшли занадто далеко. Якщо вас запрошують в кiно або на побачення - краще вiдбутися жартами вiд таких пропозицiй, адже розвиток таких вiдносин можуть негативно позначитися на вашiй кар'єрi.

Що стосується стилю одягу, то вiн повинен бути дiловим. Екстравагантнi мiнi i декольте краще залишити для дружнiх вечiрок. Можете смiливо використовувати у своєму стилi чоловiчi речi - костюми, краватки, пiджаки i т.д.

Якщо ви вирiшили працювати в чоловiчому колективi нарiвнi з ними - тодi включайте свiй професiоналiзм, щирiсть i природнiсть. В iншому випадку ви можете програти свою партiю.

Жiнка в чоловiчому колективi: чи можливо це?
26-02-2016, 10:33
Автор: admin
Просмотров: 23
Рейтинг:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.