» » Як правильно нанести пудру?

Як правильно нанести пудру?

Як правильно нанести пудру?

Пудра необхiдна для фiксацiї рiдкої основи. Крiм того, вона надає тонального крему натуральний вiдтiнок. Розсипчасту пудру легкими рухами наносять за допомогою ватного тампона на все обличчя i повiки, а компактну - пензликом, але нi в якому разi її не можна втирати в шкiру, оскiльки це може порушити основу. В даний час випускається настiльки тонко подрiбнена пудра, що вона чудово лягає на обличчя. Колiр пудри необхiдно вибирати трохи свiтлiше основи, враховуючи, що компактна пудра в упаковцi виглядає темнiше, нiж на шкiрi.

Якщо ваше обличчя трохи звужене донизу i вам це не подобається, то пiсля припудривания нанесiть бiльш темний тон пудри на скроневу область, бiчну поверхню скул i на центр пiдборiддя, звiдки растушуйте її до краю нижньої щелепи.

Для квадратного особи характернi енергiйнiсть, рiшучiсть, але всi жiнки хочуть виглядати м'якими i нiжними, а для цього необхiдно пом'якшити незграбнiсть форм i зменшити кути нижньої щелепи. Пiсля припудривания особи пудрою загального тону, нанесiть бiльш темну пудру на виступаючi кути нижньої щелепи, растушевивая її вздовж нижнього краю.

Власницi круглого обличчя завжди викликають iнстинктивну симпатiю, але якщо ви хочете подовжити його, нанесiть темну пудру на бiчнi поверхнi скул i щiк, на кути нижньої щелепи.

Широкий лоб вiзуально можна звузити завдавши темний тон на скроневi областi. Вузький, низький лоб буде виглядати краще, якщо його покрити тоном свiтлiше спiльного. Крiм того, низький лоб вiзуально збiльшується, якщо волосся зачесане назад.

Наносячи темну тональну пудру на бiчнi поверхнi носа i його кiнчик, можна вiзуально зменшити великий нiс; покривши бiчну поверхню носа темним тоном, вiзуально роблять його бiльш тонким; якщо спинку носа покрити свiтлим тоном, а бiчнi поверхнi затемнити, - нiс буде виглядати довше i тонше; завдавши темний тон на опущений кiнчик носа, ви вiзуально пiдiймiть його вгору.

Щоб вiзуально зменшити виступаючий вперед пiдборiддя, наносите на його середину темний тон або пудру.

Щоб приховати подвiйне пiдборiддя, темний тональний крем або пудру наносять уздовж краю нижньої щелепи, злегка заходячи на шию.

Скошений пiдборiддя буде набагато краще виглядати, якщо вiд поглиблення пiд нижньою губою до кiнця пiдборiддя нанести свiтлий тональний крем або пудру.

Як правильно нанести пудру?
5-03-2016, 03:39
Автор: admin
Просмотров: 8
Рейтинг:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.