» » Яку вибрати каструлю?

Яку вибрати каструлю?

Фахiвцi говорять про те, що якiсть готується їжi може залежати не тiльки вiд продуктiв, з яких вона готується, але i вiд використовуваної в процесi приготування посуду. Сьогоднi ми поговоримо про каструлях, виготовлених з самих рiзних матерiалiв.

Алюмiнiєвi каструлi вiдомi, напевно, всiм. Вода в них закипає набагато швидше, нiж в каструлях з iнших матерiалiв. Цей матерiал iдеально пiдходить для приготування експрес-страв: макаронiв, яєць, пельменiв. Кислi продукти в алюмiнiєвих каструлях готувати не рекомендується, щоб не викликати хiмiчнi реакцiї, якi можуть мiняти смак їжi. Найкраще вибирати анодованi алюмiнiєвi моделi вiд виробника . Зберiгати супи в таких каструлях не можна, вам потрiбно вiдразу ж перелити їх в iншу ємнiсть. У чищеннi такi каструлi невибагливi.

Сталевi каструлi також невибагливi i гарнi в побутi. Їжа довго залишатиметься гарячої в такiй каструлi, але i часiв на обробку продуктiв буде витрачено набагато бiльше, нiж з алюмiнiєвою йди емальованому каструлями. Недолiки - можлива поява трiщин. Важливо дотримуватися встановлених виробником термiни експлуатацiї. Найкраще , так як цей виробник давно зарекомендував себе як один з кращих на ринку посуду.

Емальованi каструлi є вiдмiнним варiантом для приготування супiв. Гасити або смажити в нiй не можна, так як нагрiв вiдбувається нерiвномiрно. Мiнуси - крихкiсть емалi.

Тефлоновий посуд, безумовно, хороша тим, що в нiй нiчого не пригорає i не прилипає до стiнок, але термiн служби такого посуду невеликий.

Керамiчнi i склянi каструлi абсолютно не змiнюють смак готується їжi, тепло вони проводять не дуже добре, але зберiгають - вiдмiнно. Продукти будуть проходити рiвномiрну i щадну обробку, готувати в такому посудi можна практично все. Керамiка вiдмiнно пiдходить для мiкрохвильовок, але, от, ставити такий посуд на вогонь не рекомендується. Мiнуси - крихкiсть i чутливiсть до рiзких перепадiв температур.

Яку вибрати каструлю?

Якщо ви живете в Українi, то для вас найкращим варiантом придбання посуду може стати iнтернет-магазин посуду у Києвi "Свiт Посуд", який представляє продукцiю найширшого асортименту виробникiв, що вiдрiзняються вiдмiнною якiстю i прийнятною цiною. У магазинi крiм посуду для дому ви зможете також знайти i професiйну посуд для ресторанiв вiд вiдомих виробникiв. З докладним перелiком пропонованого каталогу посуд, а також з умовами оплати та доставки ви зможете ознайомитися на сайтi svit-posud.kiev.ua. Вдалих покупок!
4-03-2016, 20:48
Автор: admin
Просмотров: 23
Рейтинг:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.