» » Дитинство - це свято?

Дитинство - це свято?

Сучасний житель Європи або США не назве дитинство людей вiкторiанської епохи щасливим. Дiтей тодi було багато, вони не вважалися головною цiннiстю життя, а умови виховання хлопчикiв у закритих школах були такi, що сучаснi в'язницi для неповнолiтнiх здалися б курортом малолiтньому вихованцевi Ітона або Харроу.

Але от щасливiшим чи стали дорослi - це ще питання. Перетворивши дитинство в свято, людство зiткнулося з непростою ситуацiєю - бiльшiсть людей розвинених країн свiту стало сприймати своєї життєвий шлях як вектор, спрямований вниз. Потрапляючи з атмосфери любовi, турботи i абсолютного душевного i фiзичного комфорту в те, що прийнято називати дорослим життям, людина починає моторошно страждати.

Дитинство - це свято?

Ось джентльмен, який закiнчив в 1880 роцi Харроу, - вiн точно знав, що все найгiрше в життi вiн вже пережив i попереду його чекають лише чудовi днi, повнi свободи i ситостi. Джентльмена, який закiнчив Харроу, дуже важко було чимось налякати або розладнати. Джентльмен, який закiнчив Харроу, був добре освiчений незалежно вiд своїх здiбностей, так як вiдсутнiсть таланту легко вiдшкодовувалися багатогодинний зубрiнням, а лiнощi виганялася рiзками.
26-02-2016, 19:51
Автор: admin
Просмотров: 37
Рейтинг:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.