» » Причини сварок мiж подружжям через дрiбницi

Причини сварок мiж подружжям через дрiбницi

Причини сварок мiж подружжям через дрiбницi Ви думаєте, що лiтаючi тарiлки - це мiф? Нiтрохи не бувало! У моїх сусiдiв частенько i лiтаючi каструлi на горизонтi миготять. При цьому не можна сказати, що сiм'я у них якась особливо конфлiктна або кримiнальна. Сiм'я звичайнiсiнька, без серйозних проблем; подружжя не зраджують один одному, i люди вони цiлком здоровi, без шкiдливих звичок. Здавалося б - живи та радiй, так адже немає ж! Судячи з роздратованим голосам, якi я зараз чую з-за стiни, хвилин через десять знову тарiлки полетять.

Ось я i задумалася - власне, а чому подружжя сваряться через дрiбницi? Адже є ж дiйсно серйознi, сумнi приводи - алкоголiзм, наркоманiя, iгроманiя, та хiба мало що. Чому ж конфлiкти у зовнi цiлком благополучних сiм'ях спалахують то й справа, без жодного видимого приводу?

По-перше, якщо видимого приводу немає, то це ще не означає, що вiн вiдсутнiй насправдi. Найчастiше подружжя дiйсно щось турбує, але вони, не бажаючи озвучувати справжнi причини свого невдоволення, зриваються через дрiбницi. У таких сiм'ях неминучий конфлiкт зрiє, як нарив, i сварки через дрiбницi - це тiльки дрiбнi iскри, що вказують на надлишок електрики в атмосферi, якi неодмiнно переростуть у справжню грозу.

Якими ж можуть бути справжнi причини дрiб'язкових причiпок? Багато жiнок в першу чергу вкажуть на неувагу чоловiка до себе i своїх проблем; небажання слухати, дiлитися потаємними думками. Розраховуєш на вiдверту розмову, душевну пiдтримку - а зустрiчаєш холодний вiдсiч, байдужiсть.

Якщо таке повторюється з лякаючою частотою, привiд для сварок знайдений. «Ти мене нiколи не слухаєш», «Тобi на мене наплювати» - це людина вимовляє подумки. А вголос тiльки проворчiт що-небудь несхвальне про якiсть куплених продуктiв або вираженнi улюбленого особи, яка звикла бачити вiчно похмурим i незадоволеним - ось тобi i привiд для чергової сварки, яка знову до розкриття справжнiх причин конфлiкту не приведе.

Дуже часто в основi дрiбних сутичок лежить банальна подружня ревнощi. Так-так, «зеленооке чудовисько» не збирається здавати свої позицiї за кiлькiстю неприємностей, що заподiюються роду людському! Довгi розмови по телефону, зустрiчi з друзями-подругами, що не входять в родинне коло спiлкування - все це може послужити приводом для сварки. Чоловiк може ревнувати дружину до подруги, дружина може ревнувати чоловiка до телевiзора; а якщо у когось з подружжя є хобi, якому вiн (або вона) любить присвячувати свiй вiльний час - все, ще одна причина для сварки наявностi.

Часто згадувана причина для сварок - розбiжнiсть точок зору на планування сiмейного бюджету, тобто на повсякденнi i великi витрати. Насправдi, це дуже серйозна проблема. Якщо не прийти до спiльної думки раз i назавжди таке неспiвпадiння може стати постiйним джерелом неприємностей.

Ще одна причина для частих суперечок через дрiбницi - це побутовi розбiжностi: безлад у домi, невимита посуд, погано вiдпрасована сорочка або штани. Чесно кажучи - при бажаннi можна причепитися до чого завгодно; але особливо докучає, якщо когось згадують як зразок або iдеалу - маму, колишню подругу; в цьому випадку розвиток конфлiкту стає непередбачуваним.

Трапляється, що мимовiльним приводом для подружнiх сварок стають найближчi та найрiднiшi люди: дiти та родичi. Розбiжностi з приводу виховання дитини, невдоволення поведiнкою тещi або свекрухи, навiть необережне слово, кинуте який-небудь двоюрiдної бабусею - будь-яка трiска стає полiном в оцi скривдженого чоловiка i додає жару в тлiючий вогонь. Глухе роздратування накопичується, напруга наростає - i ось настає неминуче «виверження вулкана».

Те, що чоловiк нерiдко слугує «громовiдводом» - нi для кого не секрет. Чоловiк або дружина тягнуть на своїх плечах додому робочi проблеми, i вихлюпують образи один на одного. Нагрубив колега, вiдчитав начальник - а вiдповiдати за них доведеться зовсiм iншiй людинi: тобi. Зрозумiти все це, зумiти подолати шкiдливу звичку - не кожному пiд силу.

Як це не дивно, причиною для частих подружнiх сварок через дрiбницi можуть бути солодкi спогади про перемир'я пiсля бурхливого з'ясування стосункiв. Починаючи скандал, подружжя вже знають, що вiн закiнчиться в лiжку; биття тарiлок стає прелюдiєю до iнтиму. Поступово пояснення на пiдвищених тонах перетворюються на необхiднiсть; своєрiдну «Вiагру», стимулятор для згасаючої любовi.

Звичайно, має значення i вiк подружжя. Молоде подружжя частiше свариться через ревнощi; подружжя зi стажем - через дiтей i родичiв. Дрiбнi сварки трапляються практично щодня; не рятує нi ангельський характер, нi терпiння, нi навички ведення домашнього господарства. Одного мого знайомого жахливо дратувала в дружинi її пунктуальнiсть i зайва акуратнiсть ... А в iнших сiм'ях через розлитого чаю такi бурi пiднiмаються - тiльки тримайся!

Подружжя не можуть не сваритися - це всi знають. І мої сусiди за стiнкою теж в курсi цього незаперечного факту ... Гуркiт ... Трiск ... Друга тарiлка полетiла ... Ну, все, скоро лiжко заскрипить. Тримайся, непотоплюваний сiмейний корабель! Нас i сковорiдкою НЕ пробьёшь - НЕ таковский!


ladosha, спецiально для www.womansterritory.ru
24-02-2016, 08:15
Автор: admin
Просмотров: 22
Рейтинг:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.