» » Порочне коло у вiдносинах

Порочне коло у вiдносинах

Що робити, якщо всiх ваших чоловiкiв звуть виключно Андрiями, вам попадаються тiльки тугоухие залицяльники i, варто комусь зiзнатися вам у коханнi, його б'є блискавка? Анна ВАСИЛЬЄВА розкрила причину дивних збiгiв у нашому життi. Все життя я була переконана в тому, що збiги в нашiй долi випадковi або з'ясовнi. З'ясовнi зовсiм не становищем зiрок або рукою провидiння, а цiлком рацiональними фактами - рисами характеру, вчинками i вихованням. Було б бажання докопатися до сутi.

Часом моє небажання вiрити в чудеснi збiгу обставин приводили до курйозiв. Наприклад, я не змогла стриматися, коли пiд час iнтерв'ю лiтня матрона, мати трьох дорослих синiв, розповiдала, як «по чистому збiгу» її дiтям не щастило з дружинами. Всi її невiстки виявлялися «провiнцiалки - тюхтiями - авантюристка», але сини вчасно бралися за розум i рiвно в 31 рiк поверталися до мами. «Рада, що низка збiгiв у вашiй династiї скiнчилася, хоча i династiя, загалом - то, теж», - уїдливо зауважила я. Здається, думка про вiдсутнiсть онукiв не порадували героїню - iнтерв'ю швидко зiйшло нанiвець. Але цифра 31, безумовно, виглядала красиво в її iсторiї.

Порочне коло у вiдносинах


Коли iншого разу колега повiдомила менi, що її шлюб буде виразно щасливим, тому що вона вийшла замiж в рiк Бика за Тельця зодiаку, причому не просто Тельця, а жителя країни бика - Іспанiї, я знову не здивувалася. Шлюб напевно буде вдалим, тому що вона терпляча любляча дружина, а не через велику кiлькiсть парнокопитних. І вже звичайно, мене нiколи не приводив у захват той факт, що всi мої шанувальники, як один, виявлялися глухими на лiве вухо в результатi дитячої травми - нерозумно шукати прояв мiстичних сил в безсилiй радянськiй медицинi.

Однак моя подруга Катя, знижуючи голос до таємничого шепоту, завжди говорила: «Життя зводить нас з однаковими людьми не просто так, iншим обставинам противитися неможливо - це не випадковiсть, це доля. Ти ще переконаєшся ». І я вирiшила переконатися.
24-02-2016, 20:13
Автор: admin
Просмотров: 39
Рейтинг:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.